Ataturk.jpg

{mmp3}yanni.mp3&typ=auto{/mmp3}

 
Buradasınız: Ana Sayfa
Hakkımda

sevda.jpgTakı imalatı ve Craft çalışmaları ile ilk defa Bodrum'da yaşadığım yıllarda tanıştım. İstanbul'a döndükten sonra mesleğimi bırakıp, seramik obje imalatı konusunda ders aldım. Takı ve craft ile ilgili çalışmalarım da hobi olarak devam etti.      

Hobim, zaman içinde bu sektöre emek veren, craft'la ilgilenen herkese neler katabilirim düşüncesi ve annemin yıllardır eğitmenlik yapmasının büyük katkıları ile bu yolda meslek edinmemi sağladı. Yaptığım araştırmalar ve edinebildiğim bilgilere göre hayal bile edemiyeceğimiz kadar geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu anladım.

Firmamız, Nisan 2007 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir. Her geçen gün müşterilerimizin güveni ile büyümeye devam etmekteyiz. Sektörde yeni olmamıza rağmen tekniklerimiz, boyalarımız ve yan ürünlerimizle hobi severlerin beğenisini kazandığımıza inanıyoruz. 7'den 70'e her yaş grubunda müşteri portföyümüz gün geçtikçe genişlemektedir.   

Showroom'umuzda, ham MDF objeler, cam, ham seramik ve polyester ürünler, boya çeşitleri ve çeşitli yan ürünlerin satışları da yapılmaktadır. Ayrıca, özel siparişler yapılmaktadır.

Piyasada kaliteli ürünleri çıkaran üreticilerle çalışıyoruz, çünkü müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu sektörünün gelişmesi ve daha da yaygınlaşması için, bilgilerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu nedenle haftanın  belirli günleri hanımlara seminer veriyoruz.

İçinizdeki yaratıcılığı keşfedin, hayatınıza yeni bir renk katmak ve rahatlamak için ahşap boyamayı deneyin...

Benimle beraber iyi ve güzeli birlikte yaratmak için yola çıkan, beni hiçbir konuda yanlız bırakmayan ve bu sektörde yıllardır hizmet veren anneme, daima motive eden sevgili oğluma, birlikte çalıştığım değerli firma yetkililerine ve sanat adına güzel düşünen tüm insanlara ve bu sitenin hazırlanmasında çok büyük emeği olan sevgili arkadaşım Salih Bora'ya teşekkür ediyorum.

Sevda Tokgözer 

 

Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün108
mod_vvisit_counterDün161
mod_vvisit_counterBu hafta1022
mod_vvisit_counterBu ay6346
mod_vvisit_counterToplam286868

Kimler Sitede


themesclub.com cms Joomla template
Yapım: Salih Bora Copyright © 2015 www.sariyerhobi.com  -  All Rights Reserved.
design by themesclub.com